Dziurki w sierści ( jak wygryzione przez mole ;)

13»

Comments

  • Na razie dostał zastrzyk tak coś jak szczepionka przeciw grzybiczy, łapki myjemy codziennie w manusanie i suszymy, zasypujemy pudrem dla dzieci, do uszu maść Otifree, na grzbiet..cały ma wygolony płyn przeciwgrzybiczy i antybakteryjny dwa razy dziennie, nazwę napiszę w domu. I 2 razy w tygodniu kąpiele w Hexadermie. Podajemy 1 w miesięcu Advocata.
    Ogólnie powiedziałam lekarce, że nie chce już jemu podawać antybiotyków, bo chłopak chyba już się na nie uodpornił. Przed wynikami posiewu, był 3 tygodnie na Kafavecie i Probiocom do tego, i niestety zero poprawy.
    Od piątku leczymy się tak jak napisałam wyżej i uszy już są ładne, blade..grzbiet też już nie jest taki zaogniony...mam nadzieję, że uda nam sie w miarę szybko z tego wyjść.
  • na grzyba nie podaje sie antybiotyku.ludzka masc lamisilat baaaardzo nam pomogla,zaopatrz sie w nia,od razu mowie,ze schodzi tego mnostwo,bo my smarowalismy kazde miejsce 3 razy dziennie i nie zlicze ile tubek poszlo plyn bardzo dobry,ktory od razu likwiduje zaczerwienienia to imaverol-calego psa namaczalam gabka co 2 dni.szczepionka biocan m podana raz i drugi po uplywie 2 tygodni bardzo pomogla.podanie jej raz nie ma sensu.
  • Chyba tą szczepionkę dostał Rondel, bo wetka kazała przyjśc za 2 tygodnie na kolejną. Narazie nie będe zmieniła leków, bo zaczyna widać poprawę, ale podpytam wetki.
    Dziękuje za rady.
Sign In or Register to comment.

Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!