linienie u buldoga - jakie preparaty stosować?

1235

Comments

• edited May 2012
    monika733 said:
    Nie odpisują :-S

Ceny niestety zabujcze .
    Ja zadzwoniłam bezpośrednio do Niemiec do P.Starościak /tam masz numer na stronie/ Cervico dostałam chyba w ciągu 2-3 dni, Pani bardzo miła, jak się dowiedziała, ze pilnie potrzebuje dla chorego buldoga, to od razu wysyłała, faktycznie jest drogo, ale ta duża pucha starczyła mi na pół roku, a może i więcej, także podsumowując uważam, że się opłaca. A poza tym, tak jak już wyżej pisałam, tą kazał nam kupić weterynarz, a ja w niego wierzę.

• monika733 said: Czy ktoś jeszcze może mi podpowiedzieć coś tańszego ale skutecznego ?
    a probowałaś na linienie veto skin gdzie jest wit B1,B2,B6,B12, WNKT omega 3 i 6, Biotyna i cynk.Kapsułki są w zamknięciu Twist off
    możesz tez zamowic http://www.husse.pl/karma-dla-psow/suplementy-diety/?produkt=152 jesli chcesz zamawaic w husse to proponuje wstapic do klubu hodowcow husse i korzystac z rabatow http://www.husse.pl/dla-hodowcow/
  • Magda123 said: veto skin
    Kupię ten teraz a w przyszłym miesiącu może uda mi sie kupić ten droższy .

Dziekuję za podpowiedzi :*
  • powiedzcie czy zaczłą się u waszych bulw okres wypadania sierści/ zmiany sierści?? pytam gdyż baloul gubi sierść jak oszalały. są dwie możliwości:
    od 11 dni dostaje nową karmę (ale typową dla alergików 1st choice) i stąd po zmianie nagłe wypadanie włosa w ilościach okropnych bądź druga opcja zmiana sierści??
    wyczesałam go dzisiaj i zobaczę czy nadal będzie ją tak gubił.
    jak uważacie co u nas jest tego przyczyną?? czy może i Wasze bulwy zaczęły zmieniać włos?
  • Cezar ostatnio sypie się strasznie!!! Masakra ile sierści jest wszędzie... Najwięcej mu wypada na karku tych białych. Wydaje mi się, że zmienia sierść. Mam tylko nadzieję, że szybko się to stanie...
  • my mamy to samo:( nic nie pomaga ani tran ani biotyna ani częste czesanie.
  • Dili sypał się masakrycznie, nawet po okresie potencjalnego lnienia i wiecie co pomogło? Olej budwigowy. Uważam, że ten specyfik czyni cuda i to nie tylko na to!
  • tak tak,ale baloul wcześnije się tak nie sypał :) stąd moje pytanko czy przypadkiem i u waszych bulw nie zaczęła się okres linienia :) w sensie wymiany sierści. nic poczekam, może to faktycznie zmiana sierści u baloula. dzięki za rady ;)
  • U nas Gojcia się nie "sypie" :) teraz, a wręcz przeciwnie chwilę temu byłyśmy na spacerku i ją czesałam trymerem i gumową szczotką, sierści po wyczesaniu było bardzo bardzo malutko (do złapania w dwa palce :) ) Obecnie niuńka je karmę dla alergików Hills z/d, odkąd ją stosujemy to problemy sierściowe mamy tylko w czasie naturalnego lnienia. Z tego co się orientuję to dziewczyny Magdy123 też teraz nie mają problemów z gubieniem sierści, a one z kolei jedzą Husse. Dodam jeszcze, że u nas po wcześniejszych karmach też mieliśmy problem z wypadaniem sierści i nie pomagały żadne specyfiki wspomagające w sensie oleje itp. Także trzeba jeszcze poobserwować Bubulka czy to nie karma tak na niego wpływa. Pozdrawiamy :)
  • edited July 2012
    le Banner sypie sie jak nigdy nic co do tej pory pomagało nie pomaga ani efa oil ani biotyna nic
    wet polecił nam:
    olej z dzikiego łososia grenlandzkiego
    salmon oil
    uetoszin
    jak zaczniemy stosować to napisze o rezultatach
  • Kupiłam dziś Biotynę Dolfos, Alex sypie się makabrycznie #:-s . Czekam na przesyłkę, wypróbujemy i napiszę o rezultatach 8->
  • Stosowaliśmy Biotynę, Gammolen itp. Wszystko działało tylko przez chwilę i to na pół gwizdka, cuda czyni natomiast olej budwigowy. Jest dużo tańszy niż te wszystkie leki i co najważniejsze - naprawdę działa (przynamniej na Dila), Gruby nie sypie się prawie w ogóle!
  • A ja odkąd jestem na karmie Acana Light nie mam zupełnie problemu z linieniem. Jestem w szoku bo do tej pory nie mogłam sobie z tym poradzić ,wystarczyło, że ją przytuliłam i byłam cała w sierści X( Dodam,że nie podaję jej żadnych innych preparatów.
    A jak podawałam to miałam Biotynę z Dolfosu właśnie i u nas się sprawdzało, tylko ja do tego jeszcze podawałam Efa Oile i może dlatego ta ilość biotyny wystarczała, bo oba preparaty ją posiadają ;)
  • Zobaczę jak będzie po samej Biotynie, jak nie zadziała będziemy kombinować dalej #:-s . Alex jak była młodsza dostawała cały czas olej lniany, potem przeszłam na olej z pestek winogron, ponieważ wet powiedział, że jest to najbardziej wchłanialny olej przez psy. Alex ma bardzo ładną sierść, błyszczącą i miękką, tylko to sypanie ~X(
  • Dopiero 10 dni stosujemy Biotynę a już jest rezultat \:D/ , Alex przestała się "sypać" :)>- , oczywiście troszkę kudełków gubi ale to chyba normalne, po prostu skończyło się to straszne sypanie i nie widać już na jej pleckach wypadających włosków. Na razie dostaje po 3 tabletki dziennie. Polecam :)
  • ja jestm zadowolona po Efa Oile, dosłownie w ciągu kilku dni poprawiło ię
  • po kilku dniach stosowania efa oil było super, na tomiast teraz po 3 tygodniach znowu jest masajkra. Miał ktoś tak? Bolek sie syie jak choinka, znów...
  • u nas jest to samo W połowie 1 buteleczki super, teraz zaczęliśmy drugą, ale znowu wszedzie pełno siersci
  • U nas jeszcze na razie jest ok, biotyna działa.
  • Ja używam kropelek razem z biotyna , no i czasem jest lepiej a czasem gorzej .
  • Spróbujcie ten olej budwigowy, naprawdę warto wg mnie.
  • Weźcie kochani pod uwagę, że są okresy kiedy one po prostu wymieniają sierść ;)
  • no w zasadzie b iore to pod uwagę , ale u nas to chyba zmiana jak u węża- całej skóry
  • Słuchajcie czy to możliwe, żeby nasze psiaki już wiosennie gubiły sierść? Przez ok. pół roku Dili w ogóle nie zrzucał kłaczków, a od paru dni jest jakaś masakra :-|

Karmę wcina tą samą, smakołyki też, jedyna zmiana to to, że przez tydzień nie dostawał oleju budwigowego, bo poprzednia butelka nam się skończyła, a przez ogólny młyn nie daliśmy rady kupić następnej. Czy to możliwe, żeby 7-dniowa przerwa tak wpłynęła na sierść? Czy to po prostu wiosenne "zrzucanko"?
  • poradźcie co najlepiej zastosowac bo tu jest tyle opcji, że ja już w ogóle nie wiem co wybrać :(
  • u nas jest problem z sypaniem sie przez caly rok,do tego bardzo slaba siersc i przezedzenia.po ostatnim ataku alergii,gdzie pojawily sie lyse plamki,z polecenia wielu osob,zdecydowalismy sie na preparat Viacutan plus.normalnie zaleca sie podawanie go przez miesiac,w ciezkich przypadkach przez 2.my podajemy aktualnie drugi miesiac,lyse miejsca zaczely zarastac,Nimba sypie sie mniej(a u nas to juz duuzo znaczy).jezeli pomaga w przypadkach chorobowych,to w tych lzejszych efekty beda na pewno szybciej i zobaczycie znaczna roznice.preparat naprawde dziala,szczerze polecam!
  • Nie wiem czy się nie powtarzam, ale ja kupiłam Ryśkowi karmę Husse z rybą i polewam mu ją olejem z łososia też z Husse, ale to chyba bez różnicy z jakiej firmy to olej. Efekt jest zadowalający już po 2 tygodniach stosowania, nie odkurzamy 2x dziennie a co 2gi dzień, jak coś polecam taką mieszankę, a Ryśkowi tak to smakuje aż mu się uszy trzęsą jak pochłania zarełko ;)
  • to ja przy okazji dorzuce swoje 5 groszy dotematu dodawania roznego typu olejow.my obecnie przechodzimy detoks olejowy.mloda od malego co jakis czas dostawala jako dodatek olej budwigowy lub lniany i teraz jest podejrzenie,ze jej alergia jest spowodowany tymze wlasnie olejem :-? wiem,brzmi durnie,bo to niby najlepszy wspomagacz,ale i takie przypadki sie zdarzaja.kiedys bodajrze z Klara rozkminialysmy troche temat i okazuje sie,ze to wcale nie takie nieprawdopodobne...
  • A ja dziś natknęłam się na Sanopet omega 3. Co o tym myślicie?

A może już stosowaliście u swoich psów.

http://www.sanopet.pl/tresci/299,pierwszy-na-swiecie-nutraceutyk-dla-zwierzat.html

Sign In or Register to comment.

Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!