Czym czyścić fałdki pod oczami?

Wiem że jest dużo podobnych tematów, ale nadal nie wiem dokładnie czym czyścić fałdki pod oczami żeby nie wydzielały brzydkiego zapachu :-| Proszę o pomoc bo czyszczę mu fafelki mokrymi płatkami do demakijażu potem na sucho wycieram, ale proszę podajcie mi nazwy jakichś środków do pielęgnacji fałdek.

Comments

• Sudocrem
  • Ale on podobno wysusza :/ A znasz jakiś inny preparat tylko taki, który nie wysusza.
  • ja Cezarowi przemywam chusteczkami dla niemowląt
  • Właśnie najważniejsze jest żeby było tam sucho,więc jak się tylko przypomni to poprosyu sucha chusteczka przecierac a jak się coś dzieje to właśnie sudocrem albo manusan albo nawet mąka ziemniaczana. Z mojego doświadczenia wynika że z wiekiem to przechodzi i też kwestia dobrania karmy. Jeśli oczy łzawia to trzeba szukać przyczyny bo wtedy nie pomoże tylko pielęgnacja.
  • dzięki za pomoc ;)
  • Zauważyliście może znacznie gorszy stan fafli podczas upałów? Bakterie chyba kochają temperatury gdy jest 25+ stopni. Bolo oczywiście uwielbia się opalać i nie można go namówić żeby siedział w chłodnym domku. Fafle przecieram mu 3x dziennie i i tak ma bardzo czerwone i trochę jakby odparzone. Czasami lepiej też nie przesadzić z pielęgnacją- ja przedobrzyłam akurat z jajkami- sypałam mu przed spacerem talkiem a po spacerze robiła mu się taka muźga że nie szło tego nawet odmoczyć. Pies był przerażony jak widział mnie z wacikami i spierdzielał na konie podwórka. W końcu stwierdziłam że niech się samo zagoi i faktycznie...ale strupy odpadły razem z sierścią i teraz ma blizny na jajkach... Mam nadzieję że już mu więcej te dzwony nie urosną bo ma większe niż 2 letni doberman...:)
  • ja od weterynarza dostałam wielką litrową butle - CLOREXYDERM. służy do fałdek, i okolic oczu ale nie bezpośrednio do oczu!! ma działadnie odkażające i oczyszczające. Przemywamy nim też siusiaka. I jesteśmy zadowoleni.
  • Jest jeszcze borasol do kupienia w aptece.Tylko nie przemywaj nim oczu.
  • kasia_83 said: Jest jeszcze borasol do kupienia w aptece.Tylko nie przemywaj nim oczu.
    I koniecznie rób przerwy w stosowaniu
  • Dokładnie :-D
Sign In or Register to comment.

Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!