Angel's Eye's - zamówienia

Witam, zgodnie z podpowiedzią Corniszonowej zakładam osobny temat o możliwości sprowadzenia Angel's Eye's.

Moi rodzicie mieszkają w USA i będę ich odwiedzać za 1,5 tygodnia, pomyślałam, że mogłabym przywieźć AE dla naszych psiaków, bo ciężko o ten produkt w Polsce. Znalazłam promocję w sklepie, za opakowanie 120 gram (jest to wbrew pozorom bardzo dużo, wcześniej kupiłam 240 i dawałam moim 2 kluskom, a wciąż mam pół opakowania) o smaku wołowiny wychodzi 145 zł.
Jeśli zamówi się 6 opakowań (1 już my kupujemy, czyli jeszcze 5) to odchodzą koszta przesyłki i wychodzi 135 zł. Zbieram chętnych, bo muszę zamówić, żeby zdążyło dojść na adres rodziców :)

Z tego co widziałam to ceny na allegro zaczynają się od 170 zł, a za opakowanie 60 g od 100, więc się całkiem opłaca :)

Najlepsza cena jest za 120 gram, więc o tym wspominam, reszta szczerze mówiąc się nie opłaca, a otwarte opakowanie może leżeć w lodówce.

Dawajcie znać czy ktoś chce! Będę znowu w Polsce 19 listopada, więc będę mogła wysyłać/dostarczać AE od tej daty.
«1

Comments

• edited November 2012
    1 opakowanie dla Pupiszonka
    1 dla Gosi
    2 dla Monikaw

w sumie z naszym juz 5 opakowań
  • To my poprosimy 2 opakowania
  • edited November 2012
    pw napisze wieczorem . Bo z telefonu mi sie ciezko pisze . My tez wstepnie dwie sztuki .
  • To ja poproszę 1 sztukę :) Pierwszy raz będę korzystać ale wiem, że pomaga a Bonisław coraz ciemniejsze ma zacieki...
  • ya5ya5
    edited November 2012
    i ja poproszę jedno opakowanie jeśli można jeszcze [-O<
  • edited November 2012
    1 opakowanie dla Pupiszonka
    1 dla Gosi
    2 dla Monikaw
    1 dla Klamka82
    1 dla Ya5
    2 dla Manika

W sumie z naszym 9 opakowań, czyli wychodzi po 135 zł za jedno :)
    Dobrze, że jadę na krótko to nie zdążę zrobić dużych zakupów i mi się AE w walizki zmieści :P

Żeby przesyłka mogła spokojnie dojść to zbieramy zamówienia do jutrzejszego wieczora. Dane do przelewu itp podam wszystkim na PW, tak samo dogadamy się jak będzie Wam wygodnie odebrać. Mieszkam obok poczty, więc wyślę AE 19 osobom, z którymi (niestety) nie przyjdzie mi się spotkać osobiscie :)
  • gdzie przelać pieniążki?
  • Ya5, wszystkie informacje wyslę jutro w "zbiorczej" wiadomosci :) Nie ma co się spieszyć ;)
  • Toro, czy zmieścisz jeszcze jedno opakowanie dla nas? pliiiiisssss ;)
  • Nie będzie problemu :)
  • dzieęęki :D
    to czekam na dane do przelewu :)
  • Toro a skad jestes?
  • Warszawa, oczywiscie nie ma problemu zeby odebrac osobiscie, np na bulldogowym spacerku ;)
  • oj to ja odpadam :(
  • edited November 2012
    Mogę wysłać pocztą, to są jakieś groszowe sprawy. W kopercie bąbelkowej to wyjdzie max 5 zł priorytetem, wysyłałam już tak znajomej i nic się nie stało, więc na spokojnie da rade :)

Zaraz wyslę wszystkim wiadomość z numerem konta itp to osoby spoza Warszawy będą mogły podjąć decyzję co do przesyłki pocztowej.
    Wg wyliczeń 2,90 za przesyłkę o wadze 100-300 gram, priorytet wychodzi 5 zł.
  • Toro, czy jest jeszcze szansa na 1-2 opakowania dla Marilyn? Będę bardzo wdzięczna! Nie wiem czy powinnam zacząć najpierw od 1-go i sprawdzić czy działa i dopiero zamówić drugie.
  • Ania na bank działa ;) Nam na jedną kurację (3 mis.) starczyło jedno opakowanie
  • A czy problem wraca po skonczeniu kuracji?
  • edited November 2012
    U nas nie wrócił, Toro ma alergie i dopiero jak dałam mu przez przypadek karmy z rosołem (głupia ja) to trochę mu zbrązowiała fałdka, ale po kuracji przez dobre pół roku był idealnie białym pieskiem.

Anulka, daj znac ile chcesz opakowań, może jeszcze zdąży przyjsc.
  • To ja poproszę 2 opakowania. Ślicznie dziękuję :)
  • My skończyliśmy kurację w kwietniu (braliśmy 3 miesiące) i sądzę, że na początku roku trzeba będzie ją powtórzyć czyli działa rok.
    Poczytaj temat o kuracji AE: http://buldog-angielski.org.pl/discussion/745/angels-eyes-gdzie-kupics-skutki-ubocznes#Item_82
  • I jeszcze tylko poproszę o informacje o przelewie :)
  • Nie dostałam jeszcze potwierdzenia od Gosi i Prenceski, więc prosiłabym o jakiś kontakt. Nie chcę potem zostać z taką ilością dodatkowych opakowań :P
  • ja bardzo poproszę o ten płyn i podaj na pv dane do przelewu
  • Gosia, to jest w proszku :) Wyslalam info na PW
  • sorry :"> ja prosta baba na luksusowych preparatach się nie znam ;))
  • Ja tez poprosze o dane do przelewu jesli moje zamowienio-prosba jest aktualna i mozliwa do zrealizowania :) moj adres: ania@pszczola.pl Dzieki :)
  • Pieniążki wysłane :) Raz jeszcze dziękuję!
  • sluchajcie mój Astonek jest jeszcze malutki bo ma 3 miesiące i ma białe ryłko czy myśliscie , że też powinnam to kupić tak na wszelki wypadek?
  • wydaje mi sie ze nie ma sensu kupować 'na wszelki wypadek' :) nie każda bulwa tego potrzebuje :) mogą starczyć inne kremy czy preparaty :)
Sign In or Register to comment.

Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!